A Deep ernyők mélyebb kialakításuak hagyományos társaiknál, emiatt jobban irányítják a fényt.
Több feszítőpálcával rendelkeznek, ezért sokkal inkább kör formáljúak.
Erős strapabíró fém szerkezettel nyitható.
Godox 130 cm Parabolic Umbrella Black & Silver – dinamikus, részletgazdag fény
A Godox 130 cm-es Black & Silver parabolikus ernyő kompaktabb méretben kínál precíz fényformálási lehetőséget portré- és divatfotózáshoz. A parabolikus kialakítás pontosabb irányítást biztosít a kontraszt, a szaturáció és az árnyékélek felett, mint a hagyományos ernyők.
Ezüst belső felület a karakteresebb megjelenésért
Az ezüst visszaverő réteg határozottabb fényt ad, növeli a kontrasztot és kiemeli a részleteket, miközben természetes szemfényt eredményez portréknál. Diffúzorral kombinálva a fény lágyabbá tehető, így egyetlen ernyővel többféle hangulat is kialakítható.
Főbb jellemzők
Átmérő: 130 cm
Parabolikus forma az irányított fényért
Ezüst belső felület
Növelt kontraszt és élesebb részletek
Ideális választás, ha kontrollált, karakteres megvilágítást szeretnél elérni stúdióban vagy helyszíni munkánál.
Mikor kaphatom meg a terméket?
A Mikrosat raktárban található termékeket, azonnal átveheted üzletünkben vagy ha 14:00-ig leadod a rendelésed, akkor következő munkanap kiszállítja a futár. (kivéve papírhátterek)
Külső raktárból rendelt termékek esetén értesítünk emailben.